POSŁUCHAJ PREZENTACJI

Oferta weselna.

POSŁUCHAJ TEJ OFERTY:

 Oferujemy:

 • Profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną uroczystości weselnej (Dj + Wodzirej)
 • Profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną uroczystości weselnej (Zespół muzyczny + Wodzirej) – rozszerzenie tej opcji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce „Zespoły Muzyczne”
 • Profesjonalne prowadzenie uroczystości weselnej (wynajęcie samego Wodzireja w przypadku, gdy Para Młoda np. ma już wynajęty Zespół Muzyczny)
 • Poprawiny
 • Zawodowe nagłośnienie i oświetlenie
 • Wiele dodatkowych opcji m. in. : karaoke, wyświetlanie zdjęć z dzieciństwa i okresu przedmałżeńskiego Pary Młodej
 • Naukę tańca dla Pary Młodej – nauka obejmuje choreografię pierwszego tańca oraz taniec użytkowy tzw. dwa na jeden
 • Fotografa i Kamerzystę - rozszerzenie tej opcji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce „Fotograf / Kamerzysta”

Uroczystość weselną prowadzimy w składzie wieloosobowym:

DJ / Zespół Muzyczny - zajmujący się odpowiednim doborem muzyki oraz Wodzirej, który zajmuje się oprawą artystyczną, utrzymaniem bezpośredniego kontaktu z Gośćmi oraz koordynacją planu uroczystości weselnej.

Nasz rozmaity repertuar muzyczny sprosta nawet najbardziej wybrednym odbiorcom. Dbamy o to, by każdy przedział wiekowy Państwa Gości, znalazł swoją nutkę do tańca. Nasze doświadczenie nauczyło nas, by być w pełni przygotowanym nie tylko muzycznie, ale również technicznie. Posiadamy wszelkie zabezpieczenia sprzętu, aby nic nie było w stanie zakłócić harmonii Państwa uroczystości.

Poprzez gry, konkursy i zabawy, rozweselamy i zachęcamy Gości do czynnego udziału w przyjęciu weselnym. Dokładamy wszelkich starań, by jak najwięcej pozytywnej energii przekazać Gościom, aby poczuli wyjątkowość Państwa święta i zachowali na długo w pamięci ten niezwykły dzień. Toteż większości naszych zabaw są pomysłami autorskimi, których nie znajdą Państwo w ofertach naszej konkurencji, ponieważ nasza pasja wychodzi poza wszelkie utarte standardy. Część artystyczna jest przez nas tak przygotowana, aby nikt nie poczuł się urażony. Prowadzone konkursy i zabawy nie zawierają treści uwłaczającej godności biorących w nich udział uczestników. Mimo ściśle określonego scenariusza przyjęcia, jesteśmy gotowi dostosować się do każdej nieprzewidzianej ewentualności,  gdyż wesele to zabieg na żywej materii, jest jedynym wydaniem w swojej kategorii, a my jedynie uzewnętrzniamy jego oryginalność.

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z Parą Młodą przed przyjęciem weselnym. Pragniemy dokładnie przedstawić i omówić szczegóły uroczystości oraz sprostać wszelkim wymaganiom Klienta.

Warto zaznaczyć, że:

 • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży muzycznej. Prowadzenie wesel i innych imprez okolicznościowych, to nasz sposób na życie, a nie pracę dodatkową!
 • Cechuje nas wysoka kultura osobista, gdyż dokładamy wszelkich starań by godnie reprezentować Parę Młodą (nie spożywamy alkoholu w czasie pracy!)
 • Nie rozwieszamy banerów reklamujących naszą firmę, w pełni szanujemy Parę Młodą i jej święto – wesele to nie targi ślubne!
 • Służymy wszelkim doradztwem w zakresie organizacji uroczystości weselnej
 • Nasza działalność obejmuje całą Polskę

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Napisz: dj.malutki@wp.pl

Zadzwoń: 691 836 982

 

 

§  który będzie odpowiedzialny za harmonogram wesela oraz prowadzenie konkursów     i zabaw w przypadku, gdy np. Para Młoda ma już wynajęty zespół muzyczny